Masáže do domu

Masáže do domu

Proč se nechat masírovat?

Protože to je boží! Sice to bude stát nějakou tu kačku, ale po třicítce už by se masáže (stejně jako cvičení) měli stát součástí života. Tím se vás nechci nějak dotknout, ale pravdou je, že nemládneme. A nějaký to rozmazlování si zasloužíte, žejo!

 

Jak probíhá moje masáž

Tak nejdřív se domluvíme kdy k vám přijedu. Vy nachystáte místo aspoň 2 x 1,6 m a zatopíte si. Prosímvás ale zas ne moc. Kapající pot z masírujícího na masírovaného není nic příjemného ani pro jednoho. Po příjezdu se hezky pozdravíme a vy mě uvedete na místo. Já rozložím a nachystám lehátko a vy mi zatím povíte co vás trápí a jaké máte přání. Já si to vyslechnu, možná se ještě na něco doptám a můžeme jít na věc. Začnu zlehka a postupně přidám dle svého uznání. Budete mi muset věřit. Ale když by se vám to přeci jen zdálo moc, můžete říct heslo Au a já zmírním. Tak jednoduché to je.

Najdu vase bolava mista a postupne je rozmasiruju. V tom jsem fakt dobra. zni to jednoduse, ale ne kazdej maser to umi. Nejradsi masiruji zada,ramena,krk a chodidla ale muzeme se domluvit i na jinych castech těla. aby nedoslo k nejakymu nedorozumeni, tak happyendy nedelam.

Kdy to neklapne

Smrkáte, jste těhotná, máte akutní ústřel, teplotu nebo dokonce horečku, zkolabovali jste z vyčerpání, zrovna vám začalo zánětlivé nebo krvácivé onemocnění dutiny břišní nebo se před mým příjezdem se hodláte přejíst? Pak se prosím domluvme na jindy až vás to všechno přejde. Vzájemné Díky